Izscha

Izegemse Schaakkring
Kalender

Clubactiviteiten & Competities 2022-2023

steeds in Dorpshuis Emelgem (Emelgemseplein), tenzij anders vermeld.

 

Clubavonden & competities op vrijdag starten om 20u, jeugdschaak op zaterdag start om 9u30 (stap 1 en 1+) of 10u30 (stap 2 en hoger),

de Interclubcompetitie op zondag start om 14u.

 

26/08  Losse rapid-avond

02/09  Simultaan

09/09  Rapid-Bekertornooi

10/09  Jeugdschaak

16/09  Izscha-rapidkampioenschap 1e ronde

17/09  Jeugdschaak

23/09  Winterkoning 1e ronde

24/09  Jeugdschaak

25/09  Nationale Interclub, ronde 1  (UIT)

30/09  Winterkoning 2e ronde

01/10  Jeugdschaak

07/10  Liga-koppeltornooi

08/10  Jeugdschaak

14/10  Winterkoning 3e ronde

15/10  Jeugdschaak

16/10  Nationale Interclub, ronde 2 (THUIS)

21/10  geen clubavond / voorbereiding West-Vl. Jeugdkampioenschap Wallemote

22+23/10  West-Vlaams Liga Jeugdkampioenschap in Wallemote

28/10  Winterkoning 4e ronde

04/11  geen clubavond (Herfsttornooi Waregem)

06/11  Nationale Interclub, ronde 3 (UIT)

11/11 in JOC !!! Izscha-rapidkampioenschap 2e ronde

18/11 in JOC !!! Winterkoning 5e ronde

19/11  Jeugdschaak

20/11  Nationale Interclub, ronde 4 (THUIS)

25/11  Liga-koppeltornooi

26/11  Clubfeest met jeugdtornooi

02/12  Winterkoning 6e ronde

03/12  Jeugdschaak

04/12  Nationale Interclub, ronde 5 (UIT)

09/12  Winterkoning 7e ronde

10/12  Jeugdschaak

16/12  Izscha-rapidkampioenschap 3e ronde

17/12  Jeugdschaak

 

13/01 Tornooi Fischer-random o.l.v. Kenneth/Dries (+ West-Vlaams koppeltornooi in Gistel)

14/01 Jeugdschaak

20/01 Vriendenmatch in en tegen Tielt

21/01 Jeugdschaak

27/01, 19u30 Algemene Ledenvergadering; 20u (aansluitend) Izscha-snelschaakkampioenschap, 1ste ronde (van 9 ronden Zwitsers)

28/01 Jeugdschaak & uiterste datum om in te schrijven voor het Clubkampioenschap

29/01 Nationale Interclub, ronde 6 (THUIS)

03/02 Clubkampioenschap, 1ste ronde (A, B en C)

04/02 Jeugdschaak

10/02 Clubkampioenschap, 2de ronde (A, B en C)

11/02 Jeugdschaak

12/02 Nationale Interclub, ronde 7 (UIT)

17/02 West-Vlaams koppeltornooi (Dorpshuis)

24/02 Clubkampioenschap, inhaalronde (A, B en C)

03/03 Clubkampioenschap, 3de ronde (A), inhaalronde  (B en C)

04/03 Jeugdschaak

05/03 Nationale Interclub, ronde 8 (UIT)

10/03 West-Vlaams koppeltornooi (in Oostende)

11/03 Jeugdschaak

17/03 Clubkampioenschap, 4de ronde (A), 3de ronde (B en C)

18/03 Jeugdschaak

19/03 Nationale Interclub, ronde 9 (THUIS)

24/03 Clubkampioenschap, 5de ronde (A), inhaalronde (B en C)

25/03 Jeugdschaak

31/03 Clubkampioenschap, inhaalronde (A, B en C)

07/04 Clubkampioenschap, 6de ronde (A), 4de ronde (B en C)

14/04 Clubkampioenschap, inhaalronde (A, B en C)

16/04 Nationale Interclub, ronde 10 (UIT)

21/04 Krekeltornooi (in Tielt)

22/04 Debutantentornooi in Izegem

28/04 Snelschaakkampioenschap, 2de ronde

29/04 Jeugdschaak

30/04 Nationale Interclub, ronde 11 (THUIS)

05/05 Clubkampioenschap, inhaalronde (A, B en C)

06/05 Jeugdschaak

12/05 Clubkampioenschap, 7de ronde (A), 5de ronde (B en C)

13/05 Jeugdschaak + West-Vlaams Rapidkampioenschap in Oostkamp

19/05 Snelschaakkampioenschap, 3de ronde

Externe activiteiten & tornooien

 

FIDE-Tornooi Wachtebeke, in de krokusvakantie

18-23 februari 2023, zie https://wwrr.be/

 

13/05/2023 - West-Vlaams Rapidkampioenschap, Oostkamp