Izscha

Izegemse Schaakkring
gallery/logo
Nationale Interclub 2019-2020

Hieronder vindt u alle informatie en de kalender van de komende Nationale Interclub (onder licht voorbehoud, wijzigingen nog mogelijk).  Voor een aantal clubs kon de vraag om hetzelfde paringsnummer te hebben voor de verschillende ploegen niet ingewilligd worden, daaronder Izegem.  Izegem 1 kreeg paringsnummer 1 in afdeling 3D, Izegem 2 kreeg paringsnummer 12 in afdeling 5F.  ‘Aanpalende’ paringsnummer dus wel, zodat beiden ploegen bijna steeds samen thuis spelen.  Wel spelen Izegem 1 en Izegem 2 nooit samen tegen dezelfde club uit.

 

Spelerslijst

https://www.frbe-kbsb.be/sites/manager/ICN/LstFrc.php

 

Ploegopstelling NIC 19-20 R1-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aan alle interclubspelers : gelieve de tabel na te kijken en indien een datum niet mogelijk is, Johan De Brouwere spoedig te verwittigen.  Ook indien je later vaststelt dat je op een geplande speeldatum toch niet kan spelen, gelieve Johan steeds zo vroeg mogelijk te verwittigen.

 

Kalender

 

Ronde

Datum

Afdeling 3D

Afdeling 5F

1

29/09/2019

Izegem 1 - K. Gentse 4

Izegem 2 - Tielt

2

13/10/2019

Jean Jaurès Gent 2 - Izegem 1

Veurne - Izegem 2

3

20/10/2019

Izegem 1 - KISK Ieper 1

Izegem 2 - Roeselare 2

4

17/11/2019

Brugge 3 - Izegem 1

Estaimpuis 2 - Izegem 2

5

01/12/2019

Izegem 1 - Meetjeslandse SV 1

Izegem 2 - Bredene 2

6

19/01/2020

Landegem 1 - Izegem 1

Doornik 2 - Izegem 2

7

02/02/2020

Izegem 1 - Roeselare 1

Izegem 2 - KOSK Oostende 5

8

16/02/2020

Zottegem 3 - Izegem 1

Brugge 7 - Izegem 2

9

08/03/2020

Izegem 1 - KOSK Oostende 2

Izegem 2 - Waregem 2

10

15/03/2020

Waregem 1 - Izegem 1

Kortrijk - Izegem 2

11

29/03/2020

Izegem 1 - Mercatel St. Amandsberg 1

K. Gentse 12 - Izegem 2

Thuismatchen :

Ronde 1+3+5+7 : De Leest

Ronde 9 : Dorpshuis Emelgem

Ronde 11 (enkel ploeg 1) : De Leest

 

Uitmatchen :

Ronde 2 :

            Izegem 1 : Schaakhuis Caïssa, Abrahamstraat 46, 9000 Gent

            Izegem 2 : Zijlokaal sportzaal, Abdijstraat, 8630 Veurne

Ronde 4 :

            Izegem 1 : Dienst onderhoud, St. Pieterskerklaan 58, 8000 Brugge

            Izegem 2 : Ecole de la CEE, rue Leopold, 40, 7700 Moeskroen

Ronde 6 :

            Izegem 1 : Refter gemeenteschool, Vosselarestraat 20, 9850 Landegem

            Izegem 2 : Salle Sport, Culture et Loisir Kainois, rue du Vert Lion 40, 7540 Kain

Ronde 8 :

            Izegem 1 : Ontmoetingscentrum Oombergen, Oombergenstraat 41, 9620 Zottegem

            Izegem 2 : Dienst onderhoud, St. Pieterskerklaan 58, 8000 Brugge

Ronde 10 :

            Izegem 1 : OC De Linde, Koekoekstraat 26, 8793 St Eloois Vijve

            Izegem 2 : Kasteel Heule, Heulekasteelstraat 1, 8501 Heule

Ronde 11 : Izegem 2 : Schaakhuis Caïssa, Abrahamstraat 46, 9000 Gent

 

Info over de hele NIC 2019-2020 : https://www.frbe-kbsb.be/index.php/interclubs/2019-2020

gallery/ploegopstelling 2019